zarejestruj się
Logo_zoz_oswiecim
Szpital Powiatowy im. św. Maksymiliana w Oświęcimiu
1

Szpital Powiatowy im. św. Maksymiliana w Oświęcimiu

W związku z uruchomieniem w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu funkcjonalności e-rejestracji oraz e-pacjent ułatwiających korzystanie z poradni specjalistycznej, dostępu do dokumentacji medycznej i innych funkcji, zachęcamy wszystkich Pacjentów za założenia i aktywowania konta w systemie.


Szpital Powiatowy w Oświęcimiu jest jednym z większych i nowocześniejszych szpitali w Zachodniej Małopolsce ze specjalistyczną bazą zabiegowo – diagnostyczną. Szpital dysponuje bazą 474 łóżek w 15 oddziałach szpitalnych oraz 22 poradniami specjalistycznymi, pracowniami specjalistycznymi oraz zakładami diagnostycznymi.

 

Szpital dysponuje nowoczesną aparaturą medyczną wykonując szeroki wachlarz badań laboratoryjnych, radiologicznych (RTG, Mammografia, Doppler, USG narządowe), neurologicznych (EEG, EMG, Doppler tętnic szyjnych), gastrologicznych (gastroskopia, kolonoskopia i rektoskopia) i kardiologicznych (EKG, UKG, EKG metodą Holtera, 24-godzinne monitorowanie RR metoda Holtera, EKG wysiłkowe).
 

Podstawowym celem działania jest świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie leczenia szpitalnego, ambulatoryjnego i diagnostyki oraz szeroko rozumianej profilaktyki i edukacji pro zdrowotnej.
 

Szpital należy do Krajowej Sieci Szpitali Promujących Zdrowie, Regionalnej Sieci Szpitali Promujących Zdrowie oraz Oddział Dziecięcy i Oddział Chirurgii Dziecięcej należą do Sieci Szpitali z Sercem, Oddział Dziecięcy ponadto jest zrzeszony w Sieci Szpitali Motylkowych.


  
 
 

 

Sposób wezwania pomocy medycznej w województwie małopolskim

Aby wezwać pomoc medyczną w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112. Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu  wykonywane jest połączenie telefoniczne.
 

Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 00

Ogłoszenia i Informacje

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu ogłasza rokowania na sprzedaż zabudowanej nieruchomości położonej w Oświęcimiu przy ul. Olszewskiego 28-28A, połóżonej na działce nr 2006/55.

czytaj dalej

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu ogłasza przetarg ustny  nieograniczony w drodze licytacji  na wynajem na czas określony: 3 lata miejsca z przeznaczeniem  na  postawienie wózka do sprzedaży obwarzanków.

czytaj dalej

Oświęcim, dn. 13.01.2016 r. DYREKTOR ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ w Oświęcimiu ,ul. Wysokie Brzegi 4 tel. (033) 84 48 267 fax. (033) 84 23 742 I. Na podstawie art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. działalności leczniczej ( tj. Dz. U. z 20...

czytaj dalej

Oświęcim, dn. 13.01.2016 r. DYREKTOR ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ w Oświęcimiu ,ul. Wysokie Brzegi 4 tel. (033) 84 48 267 fax. (033) 84 23 742 I. Na podstawie art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. działalności leczniczej ( tj. Dz. U. z ...

czytaj dalej

DYREKTOR ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ w Oświęcimiu na podstawie art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. działalności leczniczej ( tj. Dz. U. z 2013 r., poz. 217 ) ogłasza konkurs na udzielanie: - kompleksowych świadczeń zdrowotnych w zakresie świa...

czytaj dalej

Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu zaprasza do złożenia oferty cenowej dotyczącej dostawy pieczątek firmowych oraz dla personelu ZOZ w Oświęcimiu.

czytaj dalej